Wołów robi porządki na wiosnę. Podejmiesz wyzwanie?

Burmistrz Dariusz Chmura z grupą radnych wpadli na pomysł wspólnej akcji sprzątania gminy. Wołów rzuca więc wyzwanie, czy podejmiesz się go? #trashchallenge

Wołowska akcja “Bądź w porządku!” to wyzwanie dla Ciebie, Twoich znajomych oraz rodziny. Na czym polega? Akcja ma na celu nie tylko wysprzątanie zaniedbanych miejsc, ale też propaguje ekologię i dbanie o nasze wspólne otoczenie. Podczas sprzątania, gmina Wołów zapewnia dla chętnych worki na śmieci i rękawice. A po ciężkiej pracy, wszyscy spotkają się na ognisku integracyjnym, które odbędzie się na a terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Kościuszki w Wołowie.

Zgłaszać można też miejsca, która wymagają posprzątania, np. parki, skwery, okolice ścieżek rowerowych itp. Gmina Wołów czeka na zgłoszenia do 23 kwietnia 2019 roku pod numerem telefonu –  71 319 13 18, adresem e-mail –  wks@wolow.pl lub na profilu Facebookowym gminy. Gdy zostaną zebrane wszystkie miejsca wymagające posprzątania, stworzona zostanie specjalna mapa. Spotkanie sprzątające przewidziane jest na sobotę 27 kwietnia o godz. 10.00. Lista miejsc zbiórki będzie dostępna na stronie www.wolow.pl.