Hawajskie klimaty na pikniku rodzinnym

W dniu 14 września w firmie Vitro-PGW w Komornikach odbył się piknik rodzinny.
W wydarzeniu udział brało blisko 500 osób. Pracownicy wraz z rodzinami w tym dniu mogli miło spędzić czas z najbliższymi, a także poznać tajniki pracy w firmie Vitro. Piknik rozpoczął się od zwiedzania fabryki, rodziny mogły zaobserwować z bliska pracę Vitro-Pgw lidera wśród producentów szyb samochodowych w Polsce oraz zobaczyć jak wyglądają stanowiska bezpiecznej pracy w fabryce XXI wieku.

Na pikniku nie zabrakło mocy atrakcji dla najmłodszych! Dzieci mogły korzystać do woli z dmuchanego statku z piratami, kąciku malucha, malowaniu buziek oraz mega baniek mydlanych. Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty tworzenia cukierków oraz gry i konkursy dla dorosłych.

Nie zabrakło także wyróżnień dla pracowników, którzy wskazują duże zaangażowanie w swoje obowiązki służbowe. Nagrody dla Pracowników Roku były wartościowe, a obdarowani zadowoleni i uśmiechnięci.

W firmie Vitro często organizowane są mniejsze cykliczne imprezy typu Pizza Day, Mexico Day, Smoothie Day. Podczas tych imprez zbierane są różne przedmioty, w zależności od potrzeb obdarowanego, np. Zespół Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Wiosna otrzymało pampersy, chusteczki nawilżone oraz środki pielęgnacji dla dzieci, zaś Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Środzie Śląskiej dostała artykuły szkolne, które nie mieściły się w dwóch samochodach. Prócz tego ponad 700kg karmy dla zwierząt zostało przekazane do schroniska dla zwierząt w Legnicy. Tegoroczny piknik w Vitro/PGW należał do wyjątkowo udanych. Było kolorowo, wesoło i przede wszystkim – rodzinnie.