Konkurs – pokaż zdjęcia z pracy w PRL!

PRL wciąż przywołuje wiele wspomnień, tak odmiennych od dzisiejszej rzeczywistości. Ci, którzy pamiętają te czasy, mogą podzielić się fotograficznymi pamiątkami w regionalnym konkursie Nasza Praca w PRL

Mawia się, że czasy Polski Ludowej to okres, w którym ludzie uczyli się, jak sobie radzić. Sklepy zatrważały pustymi półkami, telewizja nie emitowała programów przez cały dzień, a markowe rzeczy kupowano jedynie w Peweksie, a jak wyglądała praca?

To właśnie, na starych fotografiach, można pokazać przez uczestnictwo w konkursie. Aby wziąć udział w internetowej zabawie #NaszaPracawPRL, trzeba:

  1. Mieć ukończone minimum 50 lat.
  2. Mieszkać w województwie dolnośląskim lub opolskim.
  3. Przesłać w formularzu maksymalnie 3 fotografie (skany/zdjęcia) ukazujące pracę uczestnika z czasów PRL.
  4. Przesłać je najpóźniej do 12 stycznia 2021 roku, korzystając z internetowego formularza zgłoszeniowego. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Uczestników mogą zgłaszać również inne osoby za ich zgodą – rodzina, znajomi czy bliscy. Do wygrania telefony, książki, kurs komputerowy od partnera (strefakursow.pl) oraz inne nagrody. Zapraszamy!

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl.