Nasze mieszkanki w połfinale Miss Dolnego Śląska

Pod naszym patronatem: Piękne dziewczyny z naszego powiatu znalazły się w półfinale prestiżowego konkursu Miss Dolnego Śląska. Wydarzenie to cieszy się renomą w świecie mody, a celem konkursu jest znalezienie najpiękniejszej mieszkanki woj. dolnośląskiego, która będzie reprezentowała nasz region w najbardziej znanym konkursie piękności w kraju – Miss Polski. Kurier Gmin objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Przedstawiamy czytelnikom najpiękniejsze dziewczyny naszego powiatu: Weronikę Woźniak, Paulę Ściepuro, Angelikę Szil i Alinę Wissgott.

Angelika Szil ma 21 lat i pochodzi z Mikorzyc. Uczy się we Wrocławiu w szkole kosmetycznej. Kosmetologia to jej pasja. Czy planuje również przyszłość w modelingu? –  Hmmm.. jestem zbyt niska na planowanie takiej przyszłości z modelingiem. Ale bardzo lubię sesje zdjęciowe, bardziej widziałabym siebie w foto-modelingu. Ten konkurs ma mi pomoc ustalić czy faktycznie jest to tylko przygoda, czy jednak będzie to moja przyszłość. Idę tam z myślą, że zobaczę jak wygląda świat modelingu. Nigdy nie brałam udziału w takich konkursach piękności, dlatego jestem ciekawa jak to będzie wyglądało. Konkurencja jest duża. Mam nadzieje, że każda z nas nie będzie skupiać się wyłącznie na rywalizacji, ale też na fajnej zabawie. 

  Weronika Woźniak ma 16 lat i uczy się w liceum w Brzegu Dolnym na profilu  matematyczno-informatyczno-fizycznym. Tańczy w wołowskiej grupie TRAF i jeździ konno. Weronika często słyszy komplementy na temat swojej urody, jednak nie tylko to zdecydowało o jej zgłoszeniu na konkurs. – Jestem osobą, która przede wszystkim uważa, że wygląd to nie wszystko, chcę pokazać wszystkim osobom, że są nie tylko są piękni zewnętrznie, ale przede wszystkim również wewnętrznie. Historia wysłania mojego zgłoszenia jest dość zabawna, ponieważ stało się to poprzez rozmowę z moimi przyjaciółkami przez video. Jeśli chodzi o konkurs to jest mój pierwszy. Traktuję to jako przygodę, ale chciałabym iść w tym kierunku, ponieważ sprawia mi to przede wszystkim przyjemność oraz w taki sposób łatwo jest dotrzeć do drugiego człowieka. Chciałabym jeszcze serdecznie podziękować wszystkim osobom, które mnie w tym wspierają i trzymają za mnie kciuki. Naprawdę dużo to dla mnie znaczy. Nikt nie wie, jak potoczy się dalej ta przygoda, ale na pewno będzie super zabawa, a przecież żyje się raz prawda? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale na pewno na tym konkursie się nie skończy.

Kolejna kandydatka to Alina Wissgott, która obecnie pracuje dorywczo w gastronomii. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi. Dlaczego zdecydowała się na udział w konkursie? – Udział w konkursie na Miss Dolnego Śląska Nastolatek, to ciekawe i nowe doświadczenie – mówi. – Konkurs to szansa na poznanie nowych ludzi i innego świata. Namówiła mnie moja siostra. Zdecydowałam się, bo to może być fajny start na przyszłość i interesująca przygoda. 

Paula Ściepuro ma 26 lat i pochodzi z Wołowa. Konkurs Miss Dolnego Śląska jest dla niej debiutem, ale próbuje swoich sił w modelingu i ma wielkie nadzieje, że w przyszłości będzie mogła zajmować się tym zawodowo. – W Sylwestra 2018/2019 stwierdziłam że to będzie mój rok i muszę zmienić coś w swoim życiu – mówi. – Idąc za powiedzeniem “nowy rok-nowa ja” rozpoczęłam swoją przygodę z fotomodelingiem, która trwa do dziś. Był to strzał w 10! Chce się rozwijać w tym kierunku i zdobywać nowe doświadczenia, stąd też pomysł na udział w konkursie Miss Dolnegośląska. Jest to mój debiut, jednak kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Gdyby udało mi się dostać do finału i otrzymać tytuł moje drzwi do kariery modelingowej mogłyby się jeszcze szerzej otworzyć. Czego bardzo bym chciała, ponieważ świat ten jest moim nowym celem w życiu. Obecnie planuje przeprowadzkę do Warszawy i postawić wszystko na jedną kartę. Może mi się uda kto to wie? – mówi Paula. 

Głosować na kandydatki można od 12 do 30 czerwca między innymi na facebooku, instagramie oraz smsami.

JAK GŁOSOWAĆ?

Kandydatki z największą ilością głosów (2 w kat. Miss Dolnego Śląska i 2 w kat. Miss Nastolatek Dolnego Śląska) otrzymają bezpośrednio awans do finału konkursu we wrześniu!

GŁOSOWANIE FACEBOOK  – Głosowanie odbywać się będzie za pomocą portalu FACEBOOK i będzie trwało od 12/06/2020 r. od godz. 19.00 do 30/06/2020 r. do godz. 23.59. – Głosowanie odbywa się za pomocą polubień zdjęć w galerii MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2020 PÓŁFINALISTKI na fanpage www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial – Uczestnik może oddać 1 głos na 1 kandydatkę, przy czym każdy uczestnik głosowania może oddać swój głos na dowolną ilość kandydatek. – Aby głos był uznany za ważny, uczestnik musi polubić fanpage Miss Dolnego Śląska (www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial). – W obliczeniu wyników biorą udział te głosy, które zostaną oddane na kandydatkę do godziny zakończenia konkursu. Głosy, które zostaną oddane po zakończeniu głosowania nie zostaną uwzględnione w wynikach. – 1 głos na portalu facebook ma wagę 0,5 pkt w ogólnej skali punktowej. – Głosowanie zostanie zamknięte w dniu 30/06/2020 r. o godzinie 23.59. Po tej godzinie głosy nie będą liczne. –> Głosy można sprawdzać pod zdjęciem na portalu facebook.

GŁOSOWANIE INSTAGRAM 

– Głosowanie odbywać się będzie za pomocą aplikacji INSTAGRAM i będzie trwało od 12/06/2020 r. od godz. 19.00 do 30/06/2020 r. do godz. 23.59. – Głosowanie odbywa się za pomocą polubień zdjęć umieszczonych na koncie Miss Dolnego Śląska w aplikacji INSTAGRAM (instagram.com/missdolnegoslaska), które będą oznaczone hashtagami #półfinał #głosowanie #missdolnegoslaska #jurymissdolnegoslaska -Uczestnik może oddać 1 głos na 1 kandydatkę, przy czym każdy uczestnik głosowania może oddać swój głos na dowolną ilość kandydatek. – Aby głos był uznany za ważny, uczestnik musi polubić konto Miss Dolnego Śląska (instagram.com/missdolnegoslaska).- W obliczeniu wyników biorą udział te głosy, które zostaną oddane na kandydatkę do godziny zakończenia konkursu. Głosy, które zostaną oddane po zakończeniu głosowania nie zostaną uwzględnione w wynikach. – 1 głos w aplikacji INSTAGRAM ma wagę 0,75 pkt w ogólnej skali punktowej. –  Głosowanie zostanie zamknięte w dniu 30/06/2020 r. o godzinie 23.59. Po tej godzinie głosy nie będą liczne. –> Głosy można sprawdzać pod zdjęciem w aplikacji instagram.

GŁOSOWANIE SMS PREMIUM 

– Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 12/06/2020 r. od godz. 19.00 do 30/06/2020 r. do godz. 23.59.- Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów nadesłanych na numer:a) 7248 – 1 punkt, koszt 2,46 zł z VAT,b) 74567 – 4 punkty, koszt 4.92 zł z VAT,c) 79567 – 12 punktów, koszt 11,07 zł z VAT,d) 91983 – 30 punktów, koszt 23,37 zł z VAT.- Głosowanie SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na jeden z numerów podanych w pkt. 2 w treści SMS wpisując MDL. po kropce wpisując numer wybranej kandydatki. W odpowiedzi na SMS, poza zaliczeniem głosu, uczestnik otrzymuje również informację zwrotną odpowiednią do wysłanej treści.- Uczestnik może oddać dowolną liczbę głosów, przy czym każdorazowe kolejne wysłanie SMS pod jeden z numerów z pkt 2 powoduje ponowne pobranie opłaty zgodnie z podaną przy danym numerze.- W obliczeniu wyników biorą udział te ważne głosy, które wpłyną do systemu BILD PRESS do godziny zakończenia konkursu. Głosy, które wpłyną do sytemu po zakończeniu głosowania nie zostaną uwzględnione w wynikach.-  Głos oddany po przez głosowanie SMS ma wagę odpowiedniej ilości pkt przypisanej do odpowiedniego numeru opisanego w pkt. 2.- Głosowanie zostanie zamknięte w dniu 30/06/2020 r. o godzinie 23:59. Po tej godzinie głosy nie będą liczone.

 GŁOSOWANIE przez zakup WIRTUALNEGO BILETU 

-Głosowanie odbywać się będzie za pomocą zakupu wirtualnego biletu przez portal evenea (https://app.evenea.pl/event/wirtualnybiletdl/) i będzie trwało od 12/06/2020 r. od godz. 19:00 do 30/06/2020 r. do godz. 23:59.- Głosowanie odbywa się przez podanie danych kandydatki, na którą się głosuje podczas zakupu jednego z trzech rodzajów biletów:

a)  bilet brązowy o wartości 10 zł brutto / sztuka zawiera:– personalizowany bilet wirtualny, który będzie można pobrać i wydrukować, bądź zachować na pamiątkę– specjalny materiał wideo z backstage nagrań do półfinału,– możliwość oddania głosu na wybraną kandydatkę – 10 punktów dla wybranej kandydatki.

b) bilet srebrny o wartości 20 zł brutto / sztuka zawiera:– personalizowany bilet wirtualny, który będzie można pobrać i wydrukować, bądź zachować na pamiątkę,– specjalny materiał wideo z backstage nagrań do półfinału,– możliwość oddania głosu na wybraną kandydatkę – 25 punktów dla wybranej kandydatki.

c) bilet srebrny o wartości 30 zł brutto / sztuka zawiera:– personalizowany bilet wirtualny, który będzie można pobrać i wydrukować, bądź zachować na pamiątkę,– specjalny materiał wideo z backstage nagrań do półfinału,– możliwość oddania głosu na wybraną kandydatkę – 40 punktów dla wybranej kandydatki.

– Każda osoba, może nabyć dowolną ilość wirtualnych biletów. W ramach każdego zakupionego biletu otrzyma również dostęp do specjalnego materiału wideo z backstage nagrań do półfinału, możliwość oddania głosu na wybraną kandydatkę (rodzaj biletu odpowiada ilości punktów).- Bilet wirtualny nie uprawnia jego nabywcy do udziału w nagraniach do półfinału w charakterze widza ani do otrzymania innych jakichkolwiek świadczeń wzajemnych, oprócz wymienionych w §5 pkt 2.5. Do nabycia biletów konieczne jest podanie danych imię i nazwisko, adres e-mail, na który zostanie przesłany wirtualny bilet w formacie pdf oraz specjalny materiał wideo z backstage nagrań do półfinału w momencie jego powstania, nr telefonu kupującego oraz imię i nazwisko kandydatki na którą oddaje swój głos. Po dokonaniu wyboru ilości nabywanych wirtualnych biletów kupujący zostanie przekierowany na stronę wybranej przez siebie metody płatności.- Wirtualne bilety oraz inne wirtualne produkty nie podlegają zwrotowi lub wymianie.- Głosowanie zostanie zamknięte w dniu 30/06/2020 r. o godzinie 23:59. Po tej godzinie głosy nie będą liczone.

 OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU 

Na wynik głosowania zbierają się punkty według następującego przelicznika (ilość lajków fb x 0,5) + (ilość polubień zdjęcia na instagramie x 0,75) + ilość głosów z głosowania SMS + ilość punktów z głosowanie przez zakup wirtualnego biletu.