Nie wszystko udało się wypicować – wideo

Wybory, wybory i po wyborach. Wielki zryw sprzątania miasta pamiętamy. Ale nie wszystko złoto co się świeci, wszędzie nadal pełno śmieci.

Od czytelników  otrzymujemy bardzo często  maile ze zdjęciami  sytuacji, które  ich denerwują, są  dla nich  niejasne i powinny wyglądać całkiem inaczej. Zazwyczaj reagujemy, umieszczamy zdjęcia na łamach naszego tygodnika,jeśli jest taka możliwość identyfikujemy to z odpowiednimi osobami, instytucjami. Nie zawsze otrzymujemy odpowiedź, ale to już  inna sprawa.

Zakaz wyrzucania śmieci, ul. Małopolska

Kilka dni temu otrzymaliśmy  zdjęcia ukazujące niefrasobliwość bądź – w co chcemy wierzyć – niewiedzę osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.  Niebezpieczny chodnik, rozkopany teren wokół urządzenia do zabawy dla dzieci, miejsca wokół śmietnika, gdzie wyrzucone meble i inne starocie zapuszczają już korzenie.

Apelujemy po raz kolejny, że Brzeg Dolny to nie tylko przedwyborcze malowanie trupa, to także codzienność nas wszystkich. Należy  nam się jak psu buda bezpieczny  chodnik i czystość. Jak buda i micha z wodą.
Park na osiedlu Fabrycznym – rozkopy przy skateparku
Chodnik na ulicy Zwycięstwa – droga do szkoły i przedszkola