“Pomagamy jak umiemy” – akcja znanej sieci drogerii

Kupując kosmetyki w drogerii Rossmann możesz wspierać wybraną organizację. Na terenie naszego powiatu można wybrać Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Wołowie.

Od niedawna znana sieć drogerii Rossmann rozpoczęła akcję charytatywną ” Pomagamy jak umiemy”. Między wieloma organizacjami, znalazło się też Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. W akcji bierze udział 250 organizacji, a Rossmann postanowił w 2019 roku przeznaczyć dla nich produkty  o wartości 5 milionów złotych. Każda złotówka wydana na zakupach w drogerii przybliża do osiągnięcia tego celu.

Co trzeba zrobić, aby wspierać stowarzyszenie z Wołowa?
Przede wszystkim trzeba mieć zainstalowaną na smartfonie aplikację klubu Rossmann. Po zalogowaniu się, lub założeniu konta można wybrać dowolną organizację, którą chce się wspierać. Później przy każdym zakupie trzeba pokazać ekspediencie kod z aplikacji do zeskanowania. To wszystko.

Od 15 do 28 marca każdy klubowicz może sam zdecydować, kogo chce wspierać. Jeśli jednak nie macie jeszcze klubowej karty i założycie ją w późniejszym terminie to będziecie mieć jeszcze dwa tygodnie na zdecydowanie komu chcecie przekazać swoje punkty.

Jednak jeśli nie dokonacie wyboru Rossmann zrobi to za was.