Visby – nowoczesne meble drewniane!

Szukasz mebli? Wspieraj polskie firmy i postaw na jakość. Marka Visby powstała w 2008 roku na Warmii w Polsce. Dziś w swoich zakładach na Podkarpaciu tworzy meble nasiąknięte duchem Skandynawii, ponieważ marka Visby wyznaje zasadę: piękno tkwi w prostocie. Solidne rozwiązania konstrukcyjne mebli Visby sprawdzają się przez długie lata i zostają w jednej rodzinie przez kilka pokoleń.

Jakie meble możemy znaleźć w ofercie? Łóżko wysokie czy niskie? Z szufladą czy bez? Z baldachimem? Każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wachlarz łóżek drewnianych i tapicerowanych, szafki nocne toaletki, stoły i wiele innych. Na łóżkach i materacach marki Visby codziennie sypia blisko 10 000 ludzi w całej Europie, w tym osoby z pierwszych stron gazet!

Łóżko to nie tylko rama

Prócz ram łóżek wykonanych z litego drewna: bukowego i sosnego najwższej jakości, firma proponuje nowoczesne materace dla osób ceniących prawdziwy komfort snu na wysokiej jakości materacach. Na stronie znajdziemy materace każdej wielkości o różnym wypełnieniu, między innymi:  materac, w którym z obu stron zastosowano piankę poliuretanową oraz warstwę filcu tapicerskiego. Każda sprężyna zapakowana jest w osobną kieszeń – dzięki temu materac ma dużą elastyczność punktową, ugina się w miejscu nacisku, a tym samym dopasowuje się do budowy ciała osoby na nim leżącej. Materac kieszeniowy, o 7 strefach twardości dla osób szukających miękkiego materaca wysokiej jakości. Wypoczynek na nim odstresowuje i genialnie odpręża.

Stół jest sercem domu

Marzą Ci się rodzinne posiłki przy pięknym i okazałym stole? Marka Visby pomoże Ci spełnić te marzenia dzięki nowoczesnym stołom do kuchni lub jadalni wykonanych w całości z drewna bukowego. Stół można rozsuwać, w zależności od potrzeby. Zastosowanie symetrycznych prowadnic gwarantuje łatwość rozkładania – bez problemu zrobi to jedna osoba. Przy stole można gości nawet 10 osób! Blaty stołów Visby, masywne i błyszczące nadadzą elegancji każdej jadalni.

Gdzie znaleźć produkty Visby?

Produkty tej marki dostępne są na stronach pod adresem www.visby.pl oraz www.onemarket.pl. Meble można również obejrzeć i zamówić w siedzibie firmy w Kobyłce (pod Warszawą) przy ul. Węgierskiej 2. Firma rozwija się poszerzając swoją ofertę na kolejne państwa. Produkty Visby można kupić mieszkając za granicą: Niemczech, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Węgrzech oraz Rumunii. Kupując produkt od firmy Visby można być pewnym jednego, każdy produkt od rozpiłowania drzewnego bala, po zapakowanie w paczkę gotowego mebla i wysyłania go do Klienta, tworzony jest z sercem i zaangażowaniem. Markę można podsumować w trzech słowach: jakość, design i szacunek do klienta.Chcesz mieć w swoim domu produkty wykonane z pasją? Zajrzyj na www.visby.pl.