Co zrobić, aby mieć rzęsy jak firanki?

Dziś do rozmowy zaprosiliśmy panią Moniką Felczak, właścicielkę gabinetu kosmetycznego Trzy Róże w Brzegu Dolnym.

– Gabinet kosmetyczny Trzy Róże jest nowym na lokalnym rynku, a już zyskał miano miejsca przyjaznego, profesjonalnego, jak można przeczytać w komentarzach na stronie Facebook. Co ma w swojej ofercie?

– Gabinet Trzy Róże powstał w czerwcu 2017 roku. Jest nowym gabinetem w Brzegu Dolnym jednak oferta jest dość bogata. Proponuję zabiegi na twarz, stopy, dłonie i rzęsy. Już niebawem, wiosną wprowadzę zabiegi pielęgnacyjne całego ciała oraz masaże.

 Dziś skoncentrujmy się na rzęsach. Wiele kobiet marzy o długich, gęstych i zalotnie podkręconych rzęsach, najlepiej naturalnych. Co zrobić, jeśli natura poskąpiła nam takich walorów? Co pani proponuje? 

– Używam metody 1:1, która daje najdelikatniejszy, najbardziej naturalny efekt. Natomiast metody objętościowe, czyli 2:1, 3:1, 4:1 i tak dalej, dają efekt mocniejszego zagęszczenia rzęs. Od lutego w mojej ofercie znajdzie się laminacja rzęs.

– Na czym polega na technika?

– Polega na odżywieniu, podkręceniu i przyciemnieniu rzęs naturalnych poprzez nasycenie ich keratyną. Działa to na nie odżywczo i starcza na około 6-8 tygodni.

– A wymienione wcześniej metody 1:1, 2:1, 3:1? Jak się je wykonuje?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym numerze Kurier Gmin lub na eprasa.pl