Pomóżmy Andrzejowi normalnie funkcjonować! – Zbiórka dla chorego mieszkańca Wołowa

Mieszkaniec Wołowa potrzebuje wsparcia. W 2009 roku lekarz wystawił diagnozę: Glejak – Nowotwór Złośliwy Mózgu II stopnia. Do tej pory Pan Andrzej przeszedł już kilka operacji.

Pierwsza operacja wycięcia guza przebiegła pomyślnie. Niestety choroba wróciła. W 2016 roku mężczyzna znów walczył o życie. Kolejna operacja i chemioterapia. Rodzina w nadziei na kolejne miesiące z ojcem i dziadkiem wspierała go w chorobie. Regularne rezonanse i leczenie miały powstrzymać chorobę.

Niestety guz rósł a trzecia operacja zbliżała się nieuchronnie. Lekarz mówił rodzinie, że operacja przebiegła pomyślnie, lecz wystąpił paraliż lewostronny u pacjenta. – W tak ciężkim stanie Tato nie był po żadnej z poprzednich operacji.. Znikomy kontakt wzrokowy, omamy, bełkotanie zamiast mowy a później przerażenie w Jego oczach gdy dotarło do Niego, że nie jest w stanie poruszyć ręką i nogą.. W Naszych Głowach tłoczące się pytania “Jak my sobie damy radę?”, “Czy choroba już naprawdę z Nami wygrywa?” – czytamy w relacji rodziny na stronie zbiórki.

Rodzina wciąż walczy. Do ich domu przyjeżdża rehabilitant. A kolejne badania zmuszają do wytężonej walki o życie. Rodzina zwraca się więc w imieniu ojca o pomoc i wsparcie w trudnych chwilach – Dla Nas liczy się każdy gest, każdy choćby najmniejszy pomaga Nam w tej nieuczciwej walce – o Niego – o Męża, Ojca, Dziadka.. o Andrzeja.

Zbiórkę można wesprzeć na stronie -> https://zrzutka.pl/byc-samodzielnym