Reklama

Dziki grasują na działkach w Wołowie. Prezes ogrodów działkowych interweniuje i prosi o pomoc urzędników

28/02/2020 14:07
Nie mają dobrych dni wołowscy działkowcy. Po pladze kradzieży w altankach, o której pisaliśmy niedawno, pojawiły się inne kłopoty. Działki pustoszą dziki. Zryte są trawiaste alejki, zniszczone ogrodzenia. Cała praca działkowców poszła na marne. Do walki ze szkodnikami stanął prezes ogrodów działkowych z Wołowa, Witold Stankiewicz. Czytaj dalej tutaj. Zobacz też: https://kuriergmin.pl/wolow/dzik-jest-dziki-dzik-jest-zly-i-chodzi-po-wolowie/  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości