Reklama

Kąpali się pomimo zakazu!

13/08/2018 18:35
Kapią się pomimo zakazu Na kąpielisku Wały wykryto groźne bakterie. Dlatego Sanepid nie czekał i zamknął kąpielisko. Na plaży pozostali ratownicy, którzy pilnują teraz zakazu wejścia do wody. Co kilka metrów stoją tabliczki informujące o zakazie kąpieli. Ale niektórzy nie przejęli się bakterią. Lato w pełni. Tropikalne upały zawitały do miasta. Dlatego na kąpieliskach tłumy. Niestety, nad Wałach mieszkańcy już nie zaznają ochłody. Woda jest zatruta- orzekł Sanepid. - Z troski o zdrowie mieszkańców zamknęliśmy kąpielisko, bo ta bakteria jest niebezpieczna dla życia i zdrowia - mówi kierownik wołowskiego Sanepidu Krystyna Fesz - Chlebowska. Jednak nie brakuje osób, które wchodzą do skażonej bakterią wody. Kąpią się dorośli i dzieci. - Ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia i bagatelizują zakaz. My ze swoje strony jako ratownicy  możemy tylko informować o problemie, co spotyka się nieraz ze złością przyjeżdżających - mówi ratownik Wiesław Jarmoliński. Najgorsze jest to, że

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości