Reklama

W SP w Warzęgowie wybierali najpiękniejszą panią wiosnę

23/03/2024 10:07

Na podium stanęły: Kaja Łapka (I miejsce), Martyna Mróz (II miejsce) i Magdalena Marciniak (III miejsce). Pierwszego dnia wiosny odbyło się także uroczyste wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie "Tekturowe roboty", w którym wzięło udział prawie 100 uczniów ze szkół z Gminy Wołów. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości