Powrót
Następne
Wróć do galerii
„Nie chcę siedzieć w domu. Chcę wziąć swoje życie”. 18-letni Dominik dostał szansę na pierwszy staż i wyjście do ludzi
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama