Wróć do galerii

„Nie chcę siedzieć w domu. Chcę wziąć swoje życie”. 18-letni Dominik dostał szansę na pierwszy staż i wyjście do ludzi

Zdjęcie 2 z 2

Poprzednie

Reklama