Reklama

Chciała się zabić, uratowali ją policjanci

05/05/2019 13:32
20 -latka targnęła się na życie. Mieszkanka powiatu wołowskiego próbowała popełnić samobójstwo. Pomoc wezwała jej krewna. Oficer dyżurny odebrał telefon, w którym babcia przebywająca poza granicami kraju poprosiła o ratowanie wnuczki. Z rozmowy wynikało, że 20-letnia mieszkanka powiatu wołowskiego ma zamiar się zabić. Dyżurny wysłał więc na miejsce patrol policji i straż pożarną. Mimo wielokrotnego pukania kobieta nie otwierała drzwi. - W związku z zagrożeniem życia młodej kobiety, jak to bywa podczas wielu interwencji, funkcjonariusze musieli podjąć decyzję o sposobie działania w przeciągu kilku sekund. Dokonali sprawdzenia budynku i stwierdzili, że do mieszkania znajdującego się na II piętrze najszybciej można dostać się przez uchylone okno - mówi st. sierż. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Funkcjonariusze na szczęście zdążyli z pomocą. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i przekazano ratownikom półprzytomną 20-latkę, która chwilę wcześnie zażyła dużą ilość tabletek. Młoda kobieta trafiła do szpitala.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości