– Dziś po południu na posiedzeniu sztabu kryzysowego prawdopodobnie podejmiemy decyzję o tym, że także wyższe klasy szkół podstawowych będą podlegały nauczaniu zdalnemu lub nauczaniu hybrydowemu – powiedział Morawiecki.
W ten sposób uczniowie starszych klas podstawówek dołączą do swoich starszych kolegów ze szkół ponadpodstawowych, którzy już uczą się hybrydowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze