Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura zwołał posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.
- Celem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji w gminie i powiecie związanej z covid-19. Burmistrz zwrócił uwagę na fakt, zwiększonej liczby zakażonych osób w powiatach ościennych jak i całej Polsce i ryzykiem, jakie może mieć dla naszej gminy - informuje wołowski magistrat. - W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i utrzymanie ciągłości pracy urzędu i jednostek podległych wprowadzono nowe zasady bezpieczeństwa związane z funkcjonowaniem placówek gminnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa klientów jak i urzędników. Wszystkie zmiany w sposobie obsługi klienta będą sukcesywnie wprowadzane, a urząd będzie o nich informował mieszkańców na bieżąco.
Komentarze