- W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną informuję, że impreza odbędzie się na wolnym powietrzu z zachowaniem zasad bezpiecznej odległości społecznej - mówi Eugeniusz Opyd. - Na imprezę przychodzimy w maseczkach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze