Reklama

Sparaliżowany potrzebował pomocy!

16/09/2018 16:32
Sparaliżowany potrzebował pomocy Dzięki interwencji kolegów, sąsiadów, sparaliżowany Tomek trafił do ośrodka na rehabilitację. Ci wezwali służby gminy oraz burmistrza, który przekonał chorego, że warto skorzystać z pomocy medycznej. - Nasz kolega Tomka potrzebował pomocy. Leżał chory, sparaliżowany w domu. Choć wszyscy go wcześniej znali, bo grał w szachy i reprezentował Gminę Wołów, dla której zdobył dużo nagród nawet w zawodach ogólnopolskich, kiedy zachorował zapomniano o nim - mówi Grzegorz Piątek, kolega Tomka. - Chłopak dostał udaru. Po powrocie ze szpitala, leżał sparaliżowany w domu. Nie mogliśmy go namówić na przeniesienie go do ośrodka, gdzie dostałby fachową pomoc. Zaczęliśmy dzwonić po znajomych, szukać pomocy. O sprawie dowiedział się burmistrz Dariusz Chmura, który odwiedził chorego w domu, aby sprawdzić czy jego służy zadziałały prawidłowo. - Byłem u pana Tomka w domu, zapoznałem się z jego sytuacją - mówi burmistrz Dariusz Chmura. -  Służby podlegające Gminie podjęły działania prawidłowe. Po mojej namowie, pan Tomek zgodził się na...

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości