Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w naszej gminie miała miejsce wyjątkowa uroczystość, podczas której uhonorowano najzdolniejszych uczniów.
Burmistrz Brzegu Dolnego Ireneusz Fura z dumą wręczył stypendia. W gronie wyróżnionych znaleźli się:
Ci młodzi ludzie swoją ciężką pracą, determinacją i pasją są inspiracją dla innych, udowadniając, że warto sięgać po marzenia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze