Reklama

Stypendia Burmistrza rozdane podczas sesji Rady Miejskiej

28/01/2025 10:42

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w naszej gminie miała miejsce wyjątkowa uroczystość, podczas której uhonorowano najzdolniejszych uczniów.

Burmistrz Brzegu Dolnego Ireneusz Fura z dumą wręczył stypendia. W gronie wyróżnionych znaleźli się:

  • Nadia Siewruk
  • Agata Lefler
  • Julia Kołacz
  • Dominik Brzezicki
  • Wiktoria Łyczko
  • Marcel Michalski
  • Maja Macioła
  • Błażej Michałek

Ci młodzi ludzie swoją ciężką pracą, determinacją i pasją są inspiracją dla innych, udowadniając, że warto sięgać po marzenia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości