Reklama

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym [ZDJĘCIA]

30/03/2023 14:26

W Wołowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji trwają właśnie Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym.

W Wołowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji trwają właśnie Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym, zorganizowane podobnie jak w roku poprzednim, przez Kadrę Hufca Pracy w Wołowie. Hufiec Pracy w Wołowie realizuje wiele działań wychowawczych w stosunku do młodzieży. Jednym z nich jest właśnie popularyzowanie aktywnego i zdrowego stylu życia. Poprzez organizację takiej imprezy, kadra hufca mając na uwadze dobro młodzieży i proces wychowawczy, chciałaby kształtować wśród uczestników pozytywne i aktywne formy spędzania czasu wolnego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości