Piknik rozpoczął się sumą odpustową w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Radeczu.
Później impreza odbywała się za świetlicą wiejską, gdzie przygrywali Pajaroma oraz Wróblewski Duo. BYły stoiska gastronomiczne, gry, zabawy oraz alpaki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze