Reklama

Odbył się Piknik Parafialny w Radeczu [ZDJĘCIA]

15/08/2023 22:03

Piknik rozpoczął się sumą odpustową w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Radeczu. 

Później impreza odbywała się za świetlicą wiejską, gdzie przygrywali Pajaroma oraz Wróblewski Duo. BYły stoiska gastronomiczne, gry, zabawy oraz alpaki.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości