Reklama

Powstaje kompleks parkowo-leśny. Rusza I etap prac

06/02/2024 09:09

Nadleśnictwo Wołów informuje, że w dniach 12-29.02.2024 r. w kompleksie leśnym położnym w Wołowie pomiędzy ul. Parkową i Kościuszki prowadzone będą prace związane z pozyskaniem i zrywką drewna. Prace będą miały na celu usunięcie wydzielającego się posuszu (drzew zamierających i martwych), co poprawi bezpieczeństwo osób korzystających z tego kompleksu leśnego i pozwoli na przygotowanie go, z racji bliskości miasta, do pełnienia przede wszystkim funkcji społecznej – miejsca wypoczynku, relaksu i aktywności fizycznej dla mieszkańców Wołowa.
Miejsce prowadzenia prac będzie oznakowane biało-czerwoną taśmą ostrzegawczą oraz tablicami informującymi ℹ️ o zakazie wstępu do lasu, jego przyczynach i terminie jego trwania. Prosimy o wyrozumiałość i niewchodzenie do lasu w tych dniach.

PISALIŚMY O TYM W KURIERZE GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości