Reklama

1 sierpnia uruchomią system syren alarmowych

31/07/2020 14:40

1 sierpnia o godz. 17.00 uruchomiony zostanie system syren alarmowych na terenie miasta i gminy Brzeg Dolny.

Wyemitowanie sygnału akustycznego będzie upamiętnieniem 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. - Uruchomienie systemu syren będzie jednocześnie ćwiczeniami Zakładowej Służby Ratowniczej PCC Rokita, mającymi na celu sprawdzenie całego systemu wczesnego ostrzegania -informują urzędnicy.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości