1 sierpnia o godz. 17.00 uruchomiony zostanie system syren alarmowych na terenie miasta i gminy Brzeg Dolny.
Wyemitowanie sygnału akustycznego będzie upamiętnieniem 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. - Uruchomienie systemu syren będzie jednocześnie ćwiczeniami Zakładowej Służby Ratowniczej PCC Rokita, mającymi na celu sprawdzenie całego systemu wczesnego ostrzegania -informują urzędnicy.
Komentarze