Reklama

2. Dolnośląskie Grand Prix Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

05/11/2023 15:24

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym rozegrano zawody 2. Dolnośląskiego Grand Prix Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.

W sportowych zmaganiach wzięło udział 86 młodych zawodników z 17 klubów sportowych. MKS Rokitę Brzeg Dolny reprezentowali Gabriela Konopnicka, Jakub Moliński, Alan Cichoń i Alex Półchłopek. Jakub Moliński jako jedyny z tej grupy zakończył zawody pierwszej dziesiątce. Pozostali uplasowali się mniej więcej w połowie stawki.

– Najbardziej liczyłem na Kubę Molińskiego, który został rozstawiony z numerem trzecim, a zajął dopiero siódme miejsce. W jego przypadku można mówić o pewnym niedosycie. Pozostali wypadli na miarę swoich umiejętności. To są żacy, którzy w turnieju grali z zawodnikami starszymi od siebie – podsumowuje start tenisistów MKS-u Rokity trener Marek Chrabąszcz.

Reklama

Wojciech Medyński/UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości