- Mamy 29 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - poinformowało biuro wojewody.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Wałbrzycha oraz powiatów: kłodzkiego, legnickiego, polkowickiego, trzebnickiego, wrocławskiego i ząbkowickiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 3130.
Komentarze