Reklama

48-latek zatrzymany za „wykorzystanie okazji” i kradzież saszetki, telefonu i pieniędzy

21/07/2020 10:28

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie już dzień po zdarzeniu ustalili mężczyznę odpowiedzialnego za dokonanie kradzieży saszetki wraz z dokumentami, kartą bankomatową, pieniędzmi oraz telefonem komórkowym.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie dzięki szybko podjętym czynnościom ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży saszetki wraz z zawartością dokumentów, telefonu komórkowego oraz pieniędzy. - 13 lipca mieszkaniec powiatu żarskiego zgłosił, że w okolicy wołowskiej stacji PKP została mu skradziona saszetka, w której znajdowały się dokumenty, karta bankomatowa, telefon komórkowy oraz pieniądze. Łącznie straty powstałe w wyniku kradzieży zgłaszający wycenił na kwotę 1000 złotych - mówi Marzena Pawlik z wołowskiej policji. Dzięki szybko podjętym przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołowie działaniom ustalili oni i zatrzymali odpowiedzialnego za dokonanie kradzieży 48-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. W wyniku czynności funkcjonariusze odzyskali dokumenty, kartę bankomatową, telefon oraz część pieniędzy, których sprawca nie zdążył jeszcze wydać. Przedmioty zostały zwrócone właścicielowi. Podczas wykonywania czynności z podejrzanym przedstawiono mu zarzuty. 48-latek odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości