Reklama

5-latki zostały w przedszkolu

30/04/2016 08:33
Do tej pory niektórzy rodzice z os. Fabrycznego nie zdecydowali czy posłać dzieci do przedszkola, czy do szkoły. Lucyna Pilarska, dyrektor przedszkola "Perełka" zapewnia, że w jej placówce są jeszcze miejsca dla 5-latków. Więcej w aktualnym Kurierze Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości