W Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym po raz czwarty w tym roku zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi. Na apel odpowiedziało 56 osób, krew oddały 54 osoby. Udało się zebrać 24,3 litra drogocennego leku. Kolejny pobór krwi zaplanowano na 25 września. /fot. brzegdolny.pl/
Komentarze