Reklama

6 medali dla naszej drużyny na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu!

23/03/2026 19:57

Wielki sukces zawodników z Wołowskiego KLubu Bokserskiego podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Kick Light, które odbyły się w Tarnobrzegu! Nasza najmłodsza reprezentacja, licząca zaledwie 8 osób, zdobyła aż 6 medali: 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe. To imponujący wynik, szczególnie biorąc pod uwagę skalę wydarzenia – w zawodach wzięło udział około 1000 zawodników z blisko 300 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu.

Zawody były niezwykle wymagające – trzy dni intensywnej rywalizacji poprzedzone trudnym procesem przygotowań i redukcji wagi, aby zmieścić się w odpowiednich kategoriach. Ciężka praca rozpoczęta już w styczniu, m.in. podczas zimowego Kołtun Camp, przyniosła znakomite efekty. Do strefy medalowej i finałów docierali tylko najtwardsi, często staczając po kilka walk.

Złote medale zdobyli:

  • Wojtek Błaszczyk – obronił zeszłoroczny tytuł
  • Olga Mosiek

Srebrny medal zdobyła:

  • Emilia Czerniawska

Brązowe medale wywalczyli:

  • Patrycja Uść
  • Mateusz Rybka
  • Patryk Witek

Podziękowania klub kieruje m.in. do trenerów. Są to: Marek Węgierski i Grzegorz Błotnicki. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości