Grono pedagogiczne oraz rada rodziców z ZSP nr 1 w Brzegu Dolnym zapraszają na kabaret charytatywny.
- Wystarczy w najbliższy czwartek wybrać się do auli Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu Dolnym, zakupić cegiełkę i dobrze się bawić przy występie szkolnego kabaretu - apelują organizatorzy wydarzenia.
Zebrane podczas występu pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie uczennicy szkoły Darii Mędrzak.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze