Reklama

Klimatyzatory w świetlicach

03/11/2023 09:09

W bieżącym roku kolejne sołectwa zdecydowały o przeznaczeniu środków funduszu sołeckiego na zakup i montaż klimatyzatorów do świetlic wiejskich. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy nie muszą martwić się nie tylko upałami latem, ale przede wszystkim ujemnymi temperaturami w pomieszczeniach świetlicowych zimą. Zakup jest przykładem dobrego wykorzystania środków funduszu sołeckiego, który ma służyć poprawie jakości życia mieszkańców korzystających ze świetlicy. W tym roku kolejne ciepłe sale będą cieszyły mieszkańców Tarchalic, Prawikowa i Gródka. Łączna kwota zamontowanych klimatyzatorów to ponad 37 500,00 zł.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości