Reklama

AKTYWNE SOŁECTWA. Przywitanie lata w Zagórzycach

23/07/2022 10:36

"Zielona ekipa z Zagórzyc" przywitała wakacje. Ostatni czas był dla nich bardzo pracowity, ale jak twierdzą, to dopiero początek

Ta załoga ma wiele kreatywnych pomysłów i jeszcze więcej sił do działania. Aby "zieleni" byli bardziej rozpoznawalni, otrzymali w prezencie koszulki z napisem "Żyjmy razem, a nie obok siebie", co doskonale oddaje ich zasady postępowania. Koszulki zasponsorowała "Firma Wondersport Adam Łyczko". Aby uczcić ten miły gest, "Zielona ekipa z Zagórzyc" spontanicznie się zebrała, aby powitać lato. Był akcent sportowy, a także ognisko i kiełbaski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości