Przedstawił kilkadziesiąt akordeonów, opowiedział o trabantach, guzikówce i zagrał na skrzypcach. Na spotkaniu w Wołowskim Ośrodku Kultury zdradził, że chce otworzyć w Wołowie muzeum. Mowa o Aleksandrze Tkaczyku, muzyku i byłym dyrektorze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wołowie, który zadebiutował na scenie, w roli głównej, podczas Saloniku Artystycznego, prowadzonego przez Barbarę Czerepok. W najnowszym Kurierze Gmin dowiecie się więcej na temat postaci Aleksandra Tkaczyka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze