Reklama

Alkoholizm w klasie średniej nie istnieje?

21/05/2016 13:45
Pod koniec kwietnia w  szpitalu w Brzegu Dolnym zatrzymano pijanego lekarza na dyżurze. To nie pierwszy taki przypadek w mieście. Sprawą zajmuje się prokuratura i izba lekarska. O tym, że chirurg może być pod wpływem alkoholu powiadomiła policjantów jedna z pacjentek. Czy klasa średnia ma problem z alkoholem? Rozmawiamy na temat problemu alkoholizmu wśród osób znanych, wykształconych z dr Marią Sendyką, psychologiem i specjalistą w zakresie uzależnienia od alkoholu. Ten artykuł znajdziecie już w najnowszym wydaniu papierowym Kuriera Gmin. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? spotkaliście się z problemami tuszowania przypadków alkoholizmu znanych osób w pracy, w środowisku? Komentujcie.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości