Gmina Wołów apeluje do mieszkańców Wołowa o czyszczenie sitek na rurach spustowych.
- Drodzy Mieszkańcy nieruchomości podłączonych do kanalizacji deszczowej wykonanej w ramach DW338. Zauważamy, że podczas intensywnych opadów woda zalewa chodniki, co stwarza niebezpieczne warunki do poruszania się. Przyczyną tego problemu może być zatykanie sitek na rurach spustowych z Waszych budynków - informuje gmina i zachęca do regularnego czyszczenia sitek, aby zapewnić prawidłowy odpływ wody. - Wspólnie możemy zadbać o nasze otoczenie i bezpieczeństwo na ulicach Wołowa! Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze