Reklama

Apel do mieszkańców Wołowa!

31/07/2024 10:49

Gmina Wołów apeluje do mieszkańców Wołowa o czyszczenie sitek na rurach spustowych.

- Drodzy Mieszkańcy nieruchomości podłączonych do kanalizacji deszczowej wykonanej w ramach DW338. Zauważamy, że podczas intensywnych  opadów woda zalewa chodniki, co stwarza niebezpieczne warunki do poruszania się. Przyczyną tego problemu może być zatykanie sitek na rurach spustowych z Waszych budynków - informuje gmina i zachęca do regularnego czyszczenia sitek, aby zapewnić prawidłowy odpływ wody. - Wspólnie możemy zadbać o nasze otoczenie i bezpieczeństwo na ulicach Wołowa! Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/07/2024 11:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości