Reklama

Artur Różycki o adopcji zwierząt

01/07/2016 19:00
Pustkę, jaka zostaje po stracie ukochanego pupila, można zapełnić innym zwierzakiem. Jednym z wyjść w tym wypadku może być adopcja. W ostatnim wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie, co na ten temat mówi lekarz weterynarii Artur Różycki, który wyjaśnia, czemu warto wziąć zwierzaka ze schroniska. Znajdziecie tam również czworonogi, które wciąż czekają na dom.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości