Reklama

Awaria sieci trakcyjnej. Pociągi kursują już normalnie

29/10/2016 19:35
Dzisiaj około godziny 12 na trasie między Księginicami i Brzegiem Dolnym doszło do usterki sieci trakcyjnej. - Nie było przejazdu dla pięciu kolejnych pociągów - informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych. - Pasażerowie korzystali z zastępczej komunikacji autobusowej. Na czas usuwania awarii, konieczne było odłączenie napięcia. O godz. 18 służbom kolejowym udało się naprawić szkodę. Pociągi kursują już zgodnie z rozkładem. Przypominam, że w nocy przestawiamy czasomierze i jutro pociągi jeździć będą według czasu zimowego.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości