Reklama

Awarie po wczorajszych burzach. W Brzegu Dolnym i okolicy uruchomiono mobilny punkt poboru wody

11/07/2024 12:13

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym przekazał informacje dotyczące awarii na terenie miasta i gminy.

ZGK w Brzegu Dolnym poinformował o trwającej awarii sieci energetycznej.- Do czasu jej usunięcia wstrzymana została dostawa wody i odbiór ścieków z terenu miasta i terenów wiejskich: Pysząca, Radecz, Zerków i Żerkówek  - czytamy w najnowszym komunikacie. Uruchomiono także punkt mobilny poboru wody. 

Komunikat wydała także firma BD Media. - Trwająca awaria dostępu do sieci Internet spowodowana jest brakiem zasilania obiektu centralowego Orange Polska. Niestety, ani Orange, ani Tauron nie są w stanie określić przywrócenia swoich usług - czytamy w komunikacie. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/07/2024 13:14
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Przekornik - niezalogowany 2024-07-11 13:40:43

    Nie uruchomiono żadnej procedury służb cywilnych , ostrzeżenia RCB o burzy to nagminnie ,ostrzeżenia o próbnych alarmach? nie ma sprawy. Ale jak faktycznie padła część infrastruktury to o tym, że nie działa sieć internetu mobilnego i nie działają bankomaty i płatności (BLIK, zbliżeniowo, karta). To że nie ma wody w trakcie upałów - ktoś coś mówi o mobilnym punkcie dostawy wody? Gdzie i jak to ogłoszono? To był tylko kaprys natury i pokazał jak bardzo jesteście "przejęcie dobrem" obywateli

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Rysiek - niezalogowany 2024-07-11 20:55:41

    Jak dlugo jeszcze bedziecie judzic ludzi na siebie jak zyje w Brzegu dolnym przez60lat takiego chamstwa nigdy nie było, a mam już prawie80lat

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    AHMEDIABDUL - niezalogowany 2024-07-13 04:51:38

    Gościu jak prądu nie ma dzwonisz do energetyki ? Nie bo się nie dodzwonisz a tu mamy awarie wody i czego nie rozumiesz ciesz się że jeszcze jest komu naprawić tą awarie ludzie nikt specjalnie nie zamyka wody wiecznie pretensjie problemy bo wody nie ma nawet jeśli chcieli byśmy wymienic przyłącza też zrobicie problem w głowach co niektórym sie przewraca a ZGK tak właśnie was tego nauczyło nie ma wody już telefon na ZGK a biura wydzwaniają po pracownikach ile czasu wody Nie będzie kiedy zrobię awarie bo trzeba wode wlaczyc jak zrobie to bedzie na Rokicie jak jest awaria dzwoni ktoś na Rokitę pytać czy wylecimy w powietrze ? Nawet ta woda nie była by człowieku tobie potrzebna

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości