- Mamy 258 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuj biuro wojewody.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 6154.
Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:
- liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 5607,
- liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 891,
- liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 220,
- liczba osób wyleczonych z COVID-19: 4307.
Komentarze