Reklama

Bal gimnazjalny wrócił do Wińska

03/07/2016 13:45
Po kilku latach przerwy, do szkoły w Wińsku wróciła tradycja balu absolwentów. W ostatnim wydaniu Kuriera Gmin znajdziecie zdjęcia z uroczystości, i dowiecie się, którzy uczniowie z gminy otrzymali roczne stypendium ustanowione przez wójt Jolantę Krysowatą - Zielnicę.   Kliknij i kup elektroniczne wydanie Kuriera Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości