Parafia św. Wawrzyńca w Wołowie była organizatorem balu Wszystkich Świętych.
Wspólną zabawę zainaugurowała msza św., po której uczestnicy przeszli na salę, gdzie nie brakowało zabawy i wspólnych tańców. - Dziękujemy wszystkim za organizację: naszej niezawodnej ekipie przygotowującej wszelkie wydarzenia parafialne, harcerzom, młodzieży, wszystkim, którzy przynieśli ciasto i słodkości dla dzieci oraz MiMiSiE - Animacje i Warsztaty dla dzieci za animację zabaw i Balu - podkreśla parafia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze