W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych w kościele pomocniczym dolnobrzeskiej parafii Chrystusa Króla pod wezwaniem Wszystkich Świętych wierni spotkali się na wspólnej Eucharystii. - Po mszy św. przeszliśmy do sali parafialnej i tam przeżyliśmy bal Wszystkich Świętych - relacjonują uczestnicy. - Zarówno dzieci, jak i rodzice bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło też poczęstunku w postaci pysznych domowych wypieków.
Komentarze