Reklama

Bal wszystkich świętych w dolnobrzeskiej parafii

03/11/2021 18:21

W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych w kościele pomocniczym dolnobrzeskiej parafii Chrystusa Króla pod wezwaniem Wszystkich Świętych wierni spotkali się na wspólnej Eucharystii. - Po mszy św. przeszliśmy do sali parafialnej i tam przeżyliśmy bal Wszystkich Świętych - relacjonują uczestnicy. - Zarówno dzieci, jak i rodzice bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło też poczęstunku w postaci pysznych domowych wypieków.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości