Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie kontynuuje akcję edukacyjną związaną z propagowaniem wykorzystania deszczówki.
Tym razem beczka na deszczówkę trafiła do Przedszkola Słoneczko w Wołowie. - Pamiętajmy, że zbieranie wody deszczowej odciąża kanalizację, obniżając koszty jej utrzymania, a jej wykorzystanie może ograniczyć zużycie wody pitnej nawet o 50% - przypomina spółka.
Przypomnijmy, że niedawno zakończył się konkurs skierowany do mieszkańców. Można było wygrać w nim właśnie beczki na deszczówkę.
Komentarze