Reklama

Beczka na deszczówkę trafiła do miejskiego przedszkola

17/09/2020 11:53

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie kontynuuje akcję edukacyjną związaną z propagowaniem wykorzystania deszczówki.

Tym razem beczka na deszczówkę trafiła do Przedszkola Słoneczko w Wołowie. - Pamiętajmy, że zbieranie wody deszczowej odciąża kanalizację, obniżając koszty jej utrzymania, a jej wykorzystanie może ograniczyć zużycie wody pitnej nawet o 50% - przypomina spółka. Przypomnijmy, że niedawno zakończył się konkurs skierowany do mieszkańców. Można było wygrać w nim właśnie beczki na deszczówkę.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości