– od 15 maja otwarte restauracje i kawiarnie w ogródkach restauracyjnych; od 29 maja będzie można świadczyć usługi gastronomiczne wewnątrz lokali przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego;
– od 15 maja zniesiony zostanie nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu; w pomieszczeniach zamkniętych nakaz zostaje utrzymany;
– od 15 maja możliwość organizowania imprez okolicznościowych na zewnątrz z limitem 25 osób; od 29 maja do 50 osób;
– od 21 maja otwarte instytucje kultury, jak kina i teatry;
– od 29 maja uczniowie wszystkich klas będą uczyć się stacjonarnie;
– od 28 maja otwarte siłownie i kluby fitness.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze