Reklama

Będzie kolejny kiermasz ciast dla Kasi Ryszki

13/09/2020 17:59

Wczorajszy kiermasz zakończył się sukcesem. Ze sprzedaży ciast na dolnobrzeskim targu zebrano aż 9 tys. zł. Powtórka już za tydzieńń.

- Oszołomieni zawrotnym sukcesem wczorajszego, dobroczynnego festiwalu ciast dla Kasi, postanowiliśmy powtórzyć akcję - informują organizatorzy. - W najbliższą sobotę, 19 września odbędzie się druga edycja kiermaszu dla tych, którzy lubią długo pospać i nie zdążyli na pyszne słodkości. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości