- Oszołomieni zawrotnym sukcesem wczorajszego, dobroczynnego festiwalu ciast dla Kasi, postanowiliśmy powtórzyć akcję - informują organizatorzy. - W najbliższą sobotę, 19 września odbędzie się druga edycja kiermaszu dla tych, którzy lubią długo pospać i nie zdążyli na pyszne słodkości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze