Reklama

Będzie przerwa w dostawie wody w Brzegu Dolnym

31/01/2022 19:14

Zakład Gospodarki Komunalnej z Brzegu Dolnego poinformował, że dzisiaj (31 stycznia 2022 roku) nastąpi przerwa w dostawie wody na osiedlu Fabrycznym.

Przerwa spowodowana jest pracami remontowymi. Wody nie będzie od godz. 23.30 do godz. 03.30.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości