Zakład Gospodarki Komunalnej z Brzegu Dolnego poinformował, że dzisiaj (31 stycznia 2022 roku) nastąpi przerwa w dostawie wody na osiedlu Fabrycznym.
Przerwa spowodowana jest pracami remontowymi. Wody nie będzie od godz. 23.30 do godz. 03.30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze