Za nami Benefis Eugeniusza Opyda "Artystyczne Podróże Eugeniusza", który odbył się wczoraj w Wołowskim Ośrodku Kultury.
Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach cyklu "Zwykli Niezwykli" i Festiwalu Kultury w Gminie Wołów. Było ono pełne radości oraz muzyki. Był to czas wspomnień, wzruszeń, a także podsumowanie działalności lidera Dolnośląskiego Zespołu Folklorystycznego "Warzęgowianie". Goście mogli zobaczyć zdjęcia przedstawiające historie i pasję, wysłuchać opowieści, a także wybrać się na spacer po Wołowie za sprawą piosenki Pana Eugeniusza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo dla mojego Nauczyciela Dyrektora dużo latek w szczęściu i zdrowiu życzy Przemek Frączak
Brawo dla mojego Nauczyciela Dyrektora dużo latek w szczęściu i zdrowiu życzy Przemek Frączak