Niemieckie stowarzyszenie kilka lat temu chciało odrestaurować mauzoleum byłych właścicieli miasta, które znajduje się w Parku Miejskim. W 2011 roku urwał się kontakt ze stowarzyszeniem, a obiekt nadal niszczeje. W najnowszym wydaniu naszego tygodnika przeczytacie o tym, dlaczego organizacja do tej pory nie podjęła żadnych kroków, żeby odnowić obiekt i jakie działania chce podjąć gmina Brzeg Dolny, żeby odzyskać prawo do zarządzania zabytkiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze