Reklama

Brzeg Dolny. Co dalej z mauzoleum von Hoymów?

23/08/2016 12:47
Niemieckie stowarzyszenie kilka lat temu chciało odrestaurować mauzoleum byłych właścicieli miasta, które znajduje się w Parku Miejskim. W 2011 roku urwał się kontakt ze stowarzyszeniem, a obiekt nadal niszczeje. W najnowszym wydaniu naszego tygodnika przeczytacie o tym, dlaczego organizacja do tej pory nie podjęła żadnych kroków, żeby odnowić obiekt i jakie działania chce podjąć gmina Brzeg Dolny, żeby odzyskać prawo do zarządzania zabytkiem.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości