Reklama

Brzeg Dolny. Co się stało z ławkami przy targowisku?

14/07/2016 16:33
Mieszkańcy Os. Fabrycznego w Brzegu Dolnym zauważyli, że z okolic Placu Targowego zniknęło kilka ławek. W najbliższym wydaniu Kuriera Gmin przyjrzymy się tej sprawie, odpowiemy na pytanie, czy siedziska wrócą na swoje miejsce, jak również wyjaśnimy zniknięcie kilku stołów handlowych z targowiska.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości