Mieszkańcy Os. Fabrycznego w Brzegu Dolnym zauważyli, że z okolic Placu Targowego zniknęło kilka ławek. W najbliższym wydaniu Kuriera Gmin przyjrzymy się tej sprawie, odpowiemy na pytanie, czy siedziska wrócą na swoje miejsce, jak również wyjaśnimy zniknięcie kilku stołów handlowych z targowiska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze